KURUMSAL
SON DUYURULAR
![Akdeniz Gençlik Derneği'nden Alanya'daki STK'lara Dijital Dönüşüm Desteği](https://www.agder.org.tr/imgs/70x55x2/baslik-1.png)
Akdeniz Gençlik Derneği'nden Alanya'daki STK'lara Dijital Dönüşüm Desteği
26 Temmuz 2024![Akdeniz Gençlik Derneği ABD Büyükelçisinin Konutunda Düzenlenen Bağımsızlık Günü Resepsiyonuna Katıldı](https://www.agder.org.tr/imgs/70x55x2/whatsapp-image-2024-06-29-at-10-50-31-2_2.jpeg)
Akdeniz Gençlik Derneği ABD Büyükelçisinin Konutunda Düzenlenen Bağımsızlık Günü Resepsiyonuna Katıldı
29 Haziran 2024![Akdeniz Gençlik Derneği Gönüllülerini Arıyor!!!](https://www.agder.org.tr/imgs/70x55x2/whatsapp-image-2024-02-05-at-13-26-00.jpeg)
Akdeniz Gençlik Derneği Gönüllülerini Arıyor!!!
05 Şubat 2024![Gençlerin Ekonomik Zorlukları Derinlemesine Anlama Anketi](https://www.agder.org.tr/imgs/70x55x2/sesinizi-duyurun.png)
Gençlerin Ekonomik Zorlukları Derinlemesine Anlama Anketi
31 Temmuz 2023![Genç Kadınların Yerel Karar Alma Mekanizmalarına Katılımı: Sorunlar ve Çözüm Önerileri Raporu](https://www.agder.org.tr/imgs/70x55x2/krem-yesil-cok-renkli-eglenceli-mutlu-haftalar-instagram-gonderisi.png)
Genç Kadınların Yerel Karar Alma Mekanizmalarına Katılımı: Sorunlar ve Çözüm Önerileri Raporu
20 Temmuz 2023![Gençlerin Ekonomik Zorlukları Derinlemesine Anlama Anketi](https://www.agder.org.tr/imgs/950x534x2/sesinizi-duyurun.png)
Bizler Akdeniz Gençlik Derneği olarak, yaşamımızın her alanında karşılaştığımız ekonomik zorlukları daha iyi anlamak, bu konuda sesimizi duyurmak ve çözüm önerileri sunmak için sizin deneyimlerinizi ve görüşlerinizi öğrenmek istiyoruz.
"Gençlerin Ekonomik Zorlukları Derinlemesine Anlama Anketi" adını verdiğimiz bu anketi doldurarak, yaşadığınız ekonomik zorlukları bizimle paylaşabilir ve bu sorunlara çözüm bulmak için atacağımız adımlarda aktif bir rol oynayabilirsiniz.
Hayatın her alanında karşılaştığınız, artan kira fiyatlarından ulaşım ücretlerine, teknolojik ürünlerin maliyetinden sosyal ve eğitsel faaliyetlere katılım zorluklarına kadar her türlü ekonomik engelin üzerine gitmek için sizin desteğinize ihtiyacımız var.
Hadi, birlikte gençlerin sesini daha güçlü çıkaralım ve geleceğimizi şekillendirelim. Ankete katılmak için tıklayın.